MAX1609EEE+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - I/O Expanders |
| برگه داده ها: | MAX1609EEE+ |
| توضیحات: | IC EXPANDER OCTAL BUS 16-QSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - I/O Expanders |
| سری | - |
| ویژگی | POR |
| رابط | SMBus |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Open Drain |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 8 |
| بسته بندی/مورد | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| فرکانس ساعت | 100kHz |
| شماره قسمت پایه | MAX1609 |
| خروجی وقفه | No |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-QSOP |
| جریان-منبع خروجی/نزول | - |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1