MAX1480ECEPI+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | MAX1480ECEPI+ |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 28DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Half |
| سری | - |
| پروتکل | RS422, RS485 |
| نرخ داده | 160Kbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| شماره قسمت پایه | MAX1480E |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| گیرنده هیسترزیس | 70mV |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-PDIP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 1/1 |
در انبار 397 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.40 | $20.97 | $20.55 |
حداقل: 1