MAX14802CCM+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| برگه داده ها: | MAX14802CCM+ |
| توضیحات: | IC SWITCH SPST 48LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| سری | - |
| تداخل | -80dB @ 5MHz |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| -پهنای باند 3db | 20MHz |
| بسته بندی/مورد | 48-LQFP |
| مدار سوئیچ | SPST - NO |
| شماره قسمت پایه | MAX14802 |
| تزریق شارژ | 820pC |
| تعداد مدارهای | 16 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-LQFP/48-TQFP (7x7) |
| مقاومت در برابر دولت (حداکثر) | 48Ohm |
| ولتاژ-تامین ، دو (V ±) | ±160 |
| سوئیچ زمان (تن ، Toff) (حداکثر) | 3.5µs, 3.5µs |
| ولتاژ-تامین ، تنها (V +) | 40V ~ 250V |
| جریان نشت (است (خاموش)) (حداکثر) | 2µA |
| مدار Multiplexer/دی مالتی پلکسر | 1:1 |
| کانال به کانال تطبیق (ΔRon) | 2.4Ohm |
| کانال خازن (CS (خاموش), CD (off)) | 11pF |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.73 | $32.08 | $31.43 |
حداقل: 1