MAX1102EUA
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - CODECs |
| برگه داده ها: | MAX1102EUA |
| توضیحات: | IC CODEC 8-BIT 2.7-3.6V 8-UMAX |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - CODECs |
| نوع | General Purpose |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| سیگما دلتا | No |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رابط داده | Serial |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX1102 |
| وضوح (بیت) | 8 b |
| تعداد ADCs/DACs | 1 / 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-uMAX |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 2.7V ~ 3.6V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 2.7V ~ 3.6V |
| نسبت S/N ، ADCs/DACs (db) تایپ | - |
| محدوده دینامیکی ، ADCs/DACs (db) تایپ | 59 / 55 |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1