LTM8061IV-4.1#PBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Battery Chargers |
| برگه داده ها: | LTM8061IV-4.1#PBF |
| توضیحات: | IC BATTERY CHARGER 4.1V 77-LGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Battery Chargers |
| سری | µModule® |
| رابط | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 77-BLGA |
| تعداد سلول ها | 1 |
| شماره قسمت پایه | LTM8061 |
| حفاظت در برابر گسل | - |
| شیمی باتری | Lithium Ion/Polymer |
| جریان شارژ | Constant - Programmable |
| ولتاژ بسته باتری | 4.1V |
| جریان شارژ-حداکثر | 2A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| ویژگی های قابل برنامه ریزی | Current, Timer |
| ولتاژ-تامین (حداکثر) | 32V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 77-LGA (15x9) |
در انبار 69 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.87 | $18.49 | $18.12 |
حداقل: 1