LTC6947IUFD#PBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | LTC6947IUFD#PBF |
| توضیحات: | IC SYNTHESIZER FRACT-N PLL 28QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes |
| ورودی | Clock |
| خروجی | Clock |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 28-WFQFN Exposed Pad |
| فرکانس حداکثر | 6GHz |
| شماره قسمت پایه | LTC6947 |
| ولتاژ-تامین | 3.15V ~ 5.25V |
| تقسیم/ضرب | Yes/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-QFN (4x5) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/Yes |
در انبار 511 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.41 | $14.12 | $13.84 |
حداقل: 1