LTC6930CMS8-5.00#TRPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| برگه داده ها: | LTC6930CMS8-5.00#TRPBF |
| توضیحات: | IC OSC SILICON 5MHZ 8-MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| نوع | Oscillator, Silicon |
| تعداد | - |
| سری | - |
| فرکانس | 5MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LTC6930 |
| جریان--عرضه | 579µA |
| ولتاژ-تامین | 1.7V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-MSOP |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.61 | $1.58 | $1.55 |
حداقل: 1