LTC4229CUFD#TRPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Hot Swap Controllers |
| برگه داده ها: | LTC4229CUFD#TRPBF |
| توضیحات: | IC HOT SWAP CONTROL DUAL 24QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Hot Swap Controllers |
| نوع | Hot Swap Controller, OR Controller |
| سری | - |
| ویژگی | OVP, UVLO |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| پین های ویژگی | CPO, DTMR, /EN, /FAULT, FB, FTMR |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-WFQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | LTC4229 |
| جریان--عرضه | 2mA |
| ولتاژ-تامین | 2.9V ~ 18V |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| تعداد کانال | 1 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| ویژگی های قابل برنامه ریزی | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault |
| جریان-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-QFN (5x4) |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.72 | $3.65 | $3.57 |
حداقل: 1