LTC4224IMS-1#TRPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Hot Swap Controllers |
| برگه داده ها: | LTC4224IMS-1#TRPBF |
| توضیحات: | IC CNTRLR HOT SWAP DUAL 10-MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Hot Swap Controllers |
| نوع | Hot Swap Controller |
| سری | - |
| ویژگی | Fault Timeout, Latched Fault, UVLO |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| پین های ویژگی | /FAULT, /ON1, /ON2 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LTC4224 |
| جریان--عرضه | 1.4mA |
| ولتاژ-تامین | 1V ~ 6V |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| تعداد کانال | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ویژگی های قابل برنامه ریزی | Current Limit, Slew Rate |
| جریان-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10-MSOP |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.48 | $3.41 | $3.34 |
حداقل: 1