LTC3869IGN-2#TRPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| برگه داده ها: | LTC3869IGN-2#TRPBF |
| توضیحات: | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| سری | - |
| تابع | Step-Down |
| توپولوژی | Buck |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| همگام سازی ساعت | Yes |
| نوع خروجی | Transistor Driver |
| قسمت وضعیت | Active |
| فازهای خروجی | 2 |
| بسته بندی/مورد | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LTC3869 |
| ویژگی های کنترل | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| چرخه وظیفه (حداکثر) | 95% |
| تعداد خروجی | 2 |
| رابط های سریال | - |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 250kHz ~ 780kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| همزمان یکسو کننده | Yes |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-SSOP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 4V ~ 38V |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.63 | $3.56 | $3.49 |
حداقل: 1