LTC2662CUH-16#TRPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| برگه داده ها: | LTC2662CUH-16#TRPBF |
| توضیحات: | IC DAC 16BIT A-OUT 32QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| سری | SoftSpan™ |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Current - Unbuffered |
| قسمت وضعیت | Active |
| معماری | Current Source |
| INL/DNL (LSB) | ±12, ±0.2 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان اقامت | 8.7ms (Typ) |
| رابط داده | Serial, SPI |
| تعداد بیت | 16 |
| بسته بندی/مورد | 32-WFQFN Exposed Pad |
| نوع مرجع | External, Internal |
| خروجی دیفرانسیل | No |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-QFN (5x5) |
| تعداد مبدل های D/A | 5 |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 2.85V ~ 5.5V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 1.71V ~ 5.5V |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $19.32 | $18.93 | $18.55 |
حداقل: 1