LTC1981ES5#TRMPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Gate Drivers |
| برگه داده ها: | LTC1981ES5#TRMPBF |
| توضیحات: | IC HI-SIDE SW CTRL SNGL TSOT23-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Gate Drivers |
| سری | - |
| نوع گیت | N-Channel MOSFET |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع ورودی | Inverting |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع کانال | Single |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| شماره قسمت پایه | LTC1981 |
| ولتاژ-تامین | 1.8V ~ 5.5V |
| تعداد درایور | 1 |
| پیکربندی رانده شده | High-Side |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TSOT-23-5 |
| منطق ولتاژ-VIL ، VIH | 0.6V, 1.4V |
| جریان-اوج خروجی (منبع ، سینک) | - |
در انبار 3937 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1