LTC1344CG
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Signal Terminators |
| برگه داده ها: | LTC1344CG |
| توضیحات: | IC CABLE TERM MULTIPROTCL 24SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Interface - Signal Terminators |
| نوع | Cable |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LTC1344 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| تعداد خاتمه ها | 6 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-SSOP |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $22.24 | $21.80 | $21.36 |
حداقل: 1