LT5520EUF#PBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Mixers |
| برگه داده ها: | LT5520EUF#PBF |
| توضیحات: | IC MIXER 1.3-2.3GHZ UPCONV 16QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | RF Mixers |
| دست آوردن | -1dB |
| سری | LT5520 |
| نوع RF | General Purpose |
| فرکانس | 1.3GHz ~ 2.3GHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | 15dB |
| بسته بندی/مورد | 16-WQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | LT5520 |
| جریان--عرضه | 60mA |
| تعداد میکسر | 1 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.25V |
| صفات ثانویه | Up Converter |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-QFN (4x4) |
در انبار 38 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.05 | $9.85 | $9.65 |
حداقل: 1