LT1280ACN
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | LT1280ACN |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | RS232 |
| نرخ داده | 250KBd |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | LT1280 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| گیرنده هیسترزیس | 400mV |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 18-DIP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 2/2 |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1