LT1124AIS8#PBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| برگه داده ها: | LT1124AIS8#PBF |
| توضیحات: | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| کشت نرخ | 4.5V/µs |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع آمپلی فایر | General Purpose |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LT1124 |
| جریان--عرضه | 2.3mA |
| تعداد مدارهای | 2 |
| تعصب ورودي فعلي | 5nA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| به دست آوردن محصول پهنای باند | 12.5MHz |
| افست ورودی-ولتاژ | 20µV |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SO |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | ±4V ~ 18V |
در انبار 456 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.11 | $11.87 | $11.63 |
حداقل: 1