KSZ8893FQL-FX
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | KSZ8893FQL-FX |
| توضیحات: | IC SWITCH ETH 3PORT 128QFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | - |
| تابع | Switch |
| پروتکل | Ethernet |
| رابط | I²C, SPI |
| بسته بندی | Tray |
| استانداردهای | 100 Base-FX PHY, TS-1000, 10/100 Base-T/TX PHY |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی/مورد | 128-BFQFP |
| شماره قسمت پایه | KSZ8893 |
| جریان--عرضه | 120mA |
| ولتاژ-تامین | 3.1V ~ 3.5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 128-PQFP (14x20) |
در انبار 198 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.96 | $8.78 | $8.61 |
حداقل: 1