HMC1164LP5ETR
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | VCOs (Voltage Controlled Oscillators) |
| برگه داده ها: | HMC1164LP5ETR |
| توضیحات: | VCO 5.42GHZ/10.84GHZ 2-13V 5X5MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | VCOs (Voltage Controlled Oscillators) |
| ارتفاع | 0.039" (1.00mm) |
| سری | - |
| Icc حداکثر | 290mA |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت (dBm) | 8±4 |
| بسته بندی/مورد | 32-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| محدوده فرکانسی | 5.19 ~ 5.65GHz, 10.38 ~ 11.30GHz |
| هل دادن (MHz/V) | 8 |
| شماره قسمت پایه | HMC1164 |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| مرکز فرکانس | 5.42GHz, 10.84GHz |
| ولتاژ تنظیم (VDC) | 2V ~ 13V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| 2nd هارمونیک ، تایپ (dBc) | 20 |
| تایپ نویز فاز (dBc/Hz) | -110 |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.32 | $23.83 | $23.36 |
حداقل: 1