DUST-SHLD01
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Shields |
| برگه داده ها: | DUST-SHLD01 |
| توضیحات: | RF SHIELD 0.55" X 0.59" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | RF Shields |
| نوع | Cover |
| سری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | - |
| نوع نصب | - |
| عرض--کلی | 0.550" (13.97mm) |
| ارتفاع-کلی | - |
| طول--به طور کلی | 0.590" (14.99mm) |
در انبار 844 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.84 | $10.62 | $10.41 |
حداقل: 1