DSC612PI3A-010K
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pin Configurable/Selectable Oscillators |
| برگه داده ها: | DSC612PI3A-010K |
| توضیحات: | 2-OUTPUT MEMS CLOCK GENERATOR 1. |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Pin Configurable/Selectable Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| ارتفاع | 0.035" (0.89mm) |
| خروجی | LVCMOS |
| سری | DSC612 |
| تابع | Enable/Disable |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 6-VFLGA |
| اندازه/ابعاد | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 1.71V ~ 3.63V |
| پایداری فرکانس | ±20ppm |
| فرکانس خروجی 1 | 38.4MHz |
| فرکانس خروجی 2 | 32.768kHz |
| فرکانس خروجی 3 | - |
| فرکانس خروجی 4 | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 6mA |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 1.5µA |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.15 | $1.13 | $1.10 |
حداقل: 1