DC994A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | DC994A |
| توضیحات: | EVAL BOARD LED DRIVER LT3003 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | True Color PWM™ |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 3.3V, 5V |
| شماره قسمت پایه | LT3003 |
| خروجی ها و نوع | 3, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | - |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3003 |
| جریان-خروجی/کانال | 350mA |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $75.00 | $73.50 | $72.03 |
حداقل: 1