DC2424A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | DC2424A |
| توضیحات: | LT3964 DEMO BOARD VIN = 5V TO 36 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 5V ~ 36V |
| خروجی ها و نوع | 2, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 4.2V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3964 |
| جریان-خروجی/کانال | 1A |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $200.00 | $196.00 | $192.08 |
حداقل: 1