DC2339A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | DC2339A |
| توضیحات: | DEMO BOARD LT3744A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 5.5V ~ 36V |
| شماره قسمت پایه | LT3744 |
| خروجی ها و نوع | 3, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 6.05V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3744 |
| جریان-خروجی/کانال | 20A |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $150.00 | $147.00 | $144.06 |
حداقل: 1