DC1698A-B
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Op Amps |
| برگه داده ها: | DC1698A-B |
| توضیحات: | LT1999-20 (MS8) DEMOBOARD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Op Amps |
| سری | - |
| کشت نرخ | 3V/µs |
| نوع تخته | Fully Populated |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| -پهنای باند 3db | 2MHz |
| نوع آمپلی فایر | Current Sense |
| کانال در هر IC | 1 - Single |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT1999 |
| جریان--عرضه (اصلی آیسی) | 5.8mA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 4.5V ~ 5.5V |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $50.00 | $49.00 | $48.02 |
حداقل: 1