DC1482A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | DC1482A |
| توضیحات: | BOARD DEMO FOR LT3519EMS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 6V ~ 30V |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | - |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3519 |
| جریان-خروجی/کانال | 100mA |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $135.46 | $132.75 | $130.10 |
حداقل: 1