DC1436A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | DC1436A |
| توضیحات: | BOARD DEMO FOR LTC3754EUH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 8V ~ 14V |
| خروجی ها و نوع | 16, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 45V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3754 |
| جریان-خروجی/کانال | 50mA |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $203.18 | $199.12 | $195.13 |
حداقل: 1