DC1423A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| برگه داده ها: | DC1423A |
| توضیحات: | BOARD DEMO FOR LT3571EUD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | DC/DC, Step Up |
| ولتاژ ورودی | 5V ~ 12V |
| جریان-خروجی | 2mA |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 50V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Boost |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3571 |
| فرکانس سوئیچینگ | 2MHz |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $169.32 | $165.93 | $162.61 |
حداقل: 1