DC1319A-B
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | DC1319A-B |
| توضیحات: | BOARD EVAL LED DRIVER LT3756-1 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable, Shutdown |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ولتاژ ورودی | 8V ~ 80V |
| شماره قسمت پایه | LT3756 |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 100V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3756 |
| جریان-خروجی/کانال | 500mA |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1