ATZB-24-A2
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | ATZB-24-A2 |
| توضیحات: | RF TXRX MODULE 802.15.4 CHIP ANT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | ZigBit™ |
| پروتکل | Zigbee® |
| نرخ داده | 250kbps |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Bulk |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | 128kB Flash, 4kB EEPROM, 8kB RAM |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -101dBm |
| نوع آنتن | Integrated, Chip |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | PCB Module |
| قدرت خروجی | 3dBm |
| ولتاژ-تامین | 1.8V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | I²C, JTAG, SPI, UART, USART |
| خانواده RF/استاندارد | 802.15.4 |
| مورد استفاده IC/بخش | AT86RF230 |
| جریان دریافت | 21.8mA |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان انتقال | 20.8mA |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1