ATTINY13A-MMU
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | ATTINY13A-MMU |
| توضیحات: | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 10MLP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 20MHz |
| سری | AVR® ATtiny |
| اندازه رم | 64 x 8 |
| اندازه هسته | 8-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | 64 x 8 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| اتصال | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 6 |
| هسته پردازنده | AVR |
| بسته بندی/مورد | 10-VFDFN Exposed Pad |
| مبدل داده ها | A/D 4x10b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | ATTINY13A |
| اندازه حافظه برنامه | 1KB (512 x 16) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10-MLP (3x3) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.8V ~ 5.5V |
در انبار 5476 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.77 | $0.75 | $0.74 |
حداقل: 1