AT17LV256-10PU
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory - Configuration Proms for FPGAs |
| برگه داده ها: | AT17LV256-10PU |
| توضیحات: | IC SRL CONFIG EEPROM 256K 8-DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Memory - Configuration Proms for FPGAs |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه حافظه | 256Kb |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | AT17LV256 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| نوع قابل برنامه ریزی | Serial EEPROM |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-PDIP |
در انبار 1000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.24 | $8.08 | $7.91 |
حداقل: 1