ADM692AARNZ
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Supervisors |
| برگه داده ها: | ADM692AARNZ |
| توضیحات: | IC SUPERVISOR MPU 4.4V WD 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Supervisors |
| نوع | Battery Backup Circuit |
| تنظیم مجدد | Active Low |
| خروجی | Push-Pull, Totem Pole |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان بازنشانی | 140ms Minimum |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | ADM692 |
| آستانه ولتاژ | 4.4V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| تعداد ولتاژهای تحت نظارت | 1 |
در انبار 290 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.23 | $4.15 | $4.06 |
حداقل: 1