ADM206EARZ
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | ADM206EARZ |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 4/3 24SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | RS232 |
| نرخ داده | 230kbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | ADM206 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| گیرنده هیسترزیس | 650mV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-SOIC |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 4/3 |
در انبار 180 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.56 | $6.43 | $6.30 |
حداقل: 1