ADG901SCPZ-EP
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Switches |
| برگه داده ها: | ADG901SCPZ-EP |
| توضیحات: | IC RF SWITCH SPST 1GHZ 8LFCSP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Switches |
| IIP3 | 36dBm |
| P1dB | 17dBm |
| سری | - |
| مدار | SPST |
| نوع RF | - |
| ویژگی | - |
| توپولوژی | - |
| امپدانس | 50Ohm |
| انزوا | 38dB |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| از دست دادن درج | 0.8dB |
| بسته بندی/مورد | 8-WFDFN Exposed Pad, CSP |
| فرکانس آزمون | 1GHz |
| محدوده فرکانسی | 0Hz ~ 1GHz |
| شماره قسمت پایه | ADG901 |
| ولتاژ-تامین | 1.65V ~ 2.75V |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-LFCSP (3x3) |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.76 | $4.66 | $4.57 |
حداقل: 1