ADCLK946BCPZ
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| برگه داده ها: | ADCLK946BCPZ |
| توضیحات: | IC CLK BUFFER 1:6 4.8GHZ 24LFCSP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| نوع | Fanout Buffer (Distribution) |
| ورودی | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| خروجی | LVPECL |
| سری | SiGe |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| فرکانس حداکثر | 4.8GHz |
| شماره قسمت پایه | ADCLK946 |
| ولتاژ-تامین | 2.97V ~ 3.63V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:6 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-LFCSP-VQ (4x4) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/Yes |
در انبار 311 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.22 | $10.02 | $9.82 |
حداقل: 1