AD8370AREZ-RL7
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| برگه داده ها: | AD8370AREZ-RL7 |
| توضیحات: | IC OPAMP VGA 1 CIRCUIT 16TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| کشت نرخ | 5750V/µs |
| نوع خروجی | Differential |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| -پهنای باند 3db | 750MHz |
| نوع آمپلی فایر | Variable Gain |
| بسته بندی/مورد | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | AD8370 |
| جریان--عرضه | 79mA |
| تعداد مدارهای | 1 |
| تعصب ورودي فعلي | 400pA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-TSSOP-EP |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 3V ~ 5.5V |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1