AD8214WYRMZ-R7
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Current Regulation/Management |
| برگه داده ها: | AD8214WYRMZ-R7 |
| توضیحات: | IC CURRENT SHUNT COMP OUT 8MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Current Regulation/Management |
| سری | Automotive |
| دقت | - |
| تابع | Current Monitor |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| روش سنجش | High-Side |
| ولتاژ ورودی | 5V ~ 65V |
| شماره قسمت پایه | AD8214 |
| جریان-خروجی | 1mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-MSOP |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.27 | $1.24 | $1.22 |
حداقل: 1