AD5686ARUZ
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| برگه داده ها: | AD5686ARUZ |
| توضیحات: | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| سری | nanoDAC+® |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Voltage - Buffered |
| قسمت وضعیت | Active |
| معماری | String DAC |
| INL/DNL (LSB) | ±2, ±1 (Max) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان اقامت | 8µs |
| رابط داده | SPI |
| تعداد بیت | 16 |
| بسته بندی/مورد | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| نوع مرجع | External |
| شماره قسمت پایه | AD5686 |
| خروجی دیفرانسیل | No |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-TSSOP |
| تعداد مبدل های D/A | 4 |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 2.7V ~ 5.5V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 1.8V ~ 5.5V |
در انبار 178 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.07 | $16.73 | $16.39 |
حداقل: 1