73M2901CE-IMR/F
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Modems - ICs and Modules |
| برگه داده ها: | 73M2901CE-IMR/F |
| توضیحات: | IC MODEM 3.3V V.22BIS 32-QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Modems - ICs and Modules |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نرخ باود | 300 ~ 9.6k |
| فرمت داده | V.21, V.22, V.23, Bell 103, Bell 212A |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 32-VFQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | 73M2901 |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.6V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-QFN (5x5) |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.10 | $3.04 | $2.98 |
حداقل: 1