1N5230Be3
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | 1N5230Be3 |
| توضیحات: | Zener Diodes Zener Diodes |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Microchip / Microsemi |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Microchip |
| نوع محصول | Zener Diodes |
| جریان تست | 20 mA |
| پیکربندی | Single |
| جریان زنر | - |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | DO-35-2 |
| دسته بندی محصولات | Zener Diodes |
| تحمل ولتاژ | 5 % |
| Vz-ولتاژ زنر | 4.7 V |
| اگر--جریان رو به جلو | 200 mA |
| Ir-جریان معکوس | 5 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.5 V |
| Zz-امپدانس زنر | 19 Ohms |
| مقدار کارخانه بسته | 747 |
| Pd-قدرت استهلاک | 0.5 W |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 175 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
| ضریب دمای ولتاژ | - 0.03 %/C / 0.03 %/C |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.55 | $2.50 | $2.45 |
حداقل: 1