AS1109-QF_EK_ST
| سازندگان: | ams |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | AS1109-QF_EK_ST |
| توضیحات: | BOARD EVAL AS1109 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ams |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Over-Temperature, Open-LED, Shorted-LED, Diagnostics |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 3V ~ 5.5V |
| خروجی ها و نوع | 8, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 15V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | AS1109 |
| جریان-خروجی/کانال | 100mA |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $58.75 | $57.58 | $56.42 |
حداقل: 1