AHA25AFB-158R
| سازندگان: | Yageo |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chassis Mount Resistors |
| برگه داده ها: | AHA25AFB-158R |
| توضیحات: | RESISTOR CHASSIS MOUNT 158 OHM 1 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Yageo |
| دسته بندی محصولات | Chassis Mount Resistors |
| سری | AHA |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±1% |
| سبک سرب | Solder Lugs |
| مقاومت | 158 Ohms |
| ترکیب | Wirewound |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 25W |
| بسته بندی/مورد | Axial, Box |
| قابلیت نصب | Flanges |
| اندازه/ابعاد | 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) |
| پوشش ، نوع مسکن | Aluminum |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.587" (14.90mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 250°C |
| ضریب دما | ±200ppm/°C |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.62 | $2.57 | $2.52 |
حداقل: 1