VFT150PS12
| سازندگان: | XP Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | VFT150PS12 |
| توضیحات: | AC/DC CONVERTER 12V 150W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | XP Power |
| نوع | Open Frame |
| سری | VFT (150W) |
| ویژگی | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| مصوبات | - |
| بهره وری | 87% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 150W |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| اندازه/ابعاد | 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 3kV |
| حداقل بار مورد نیاز | No |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 8.3A |