JAH0212S12
| سازندگان: | XP Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | JAH0212S12 |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 12V 2W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | XP Power |
| نوع | Isolated Module |
| سری | JAH (2W) |
| ویژگی | SCP, UVLO |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | 70% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 2W |
| بسته بندی/مورد | 24-DIP Module, 12 Leads |
| اندازه/ابعاد | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-انزوا | 1kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 13.2V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 10.8V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 166mA |