686112148922
| سازندگان: | Wurth Electronics Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors |
| برگه داده ها: | 686112148922 |
| توضیحات: | CONN 1MM HORZ BOTTOM SMD 12POS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Wurth Electronics Inc. |
| دسته بندی محصولات | FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors |
| زمین | 0.039" (1.00mm) |
| سری | WR-FPC |
| ویژگی | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| رنگ مسکن | Ivory |
| چرخه جفتگیری | 20 |
| نوع نصب | Surface Mount, Right Angle |
| رنگ محرک | Black |
| نوع کابل پایان | Straight |
| پایان تماس | Tin |
| تخت فلکس نوع | FFC, FPC |
| رتبه ولتاژ | 100V |
| قابلیت قفل کردن | Flip Lock |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| مواد محرک | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| FFC ، ضخامت FCB | 0.30mm |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.087" (2.20mm) |
| مواد دی الکتریک | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| تعداد پوزیشن ها | 12 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| اتصال/نوع تماس | Contacts, Bottom |
| ضخامت تماس با پایان | 120.0µin (3.05µm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 678 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1