W71NW10GC1HW
| سازندگان: | Winbond |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | W71NW10GC1HW |
| توضیحات: | Multichip Packages 1G-bit 1.8V NAND + 512Mb LPDDR1 MCP x8/x16 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | NAND Flash, LPDDR1 |
| برند | Winbond |
| سری | W71NW10GC |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه حافظه | 1 Gbit, 512 Mbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Winbond |
| سازمان | 128 M x 8, 32 M x 16 |
| نوع محصول | Multichip Packages |
| پهنای اتوبوس داده ها | 8 bit, 16 bit |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| دسته بندی محصولات | Multichip Packages |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.95 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 136 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 29 MHz, 200 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.41 | $5.30 | $5.20 |
حداقل: 1