W631GU6MB09I
| سازندگان: | Winbond |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | W631GU6MB09I |
| توضیحات: | DRAM 1G DDR3L 1.35V SDRAM, x16, Industrial Temp. 1066MHz |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | SDRAM - DDR3L |
| برند | Winbond |
| سری | W631GU6MB |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه حافظه | 1 Gbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Winbond |
| سازمان | 64 M x 16 |
| نوع محصول | DRAM |
| پهنای اتوبوس داده ها | 16 bit |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | VFBGA-96 |
| دسته بندی محصولات | DRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 270 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.45 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.283 V |
| مقدار کارخانه بسته | 198 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 1066 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 95 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.29 | $3.22 | $3.16 |
حداقل: 1