W29N01HVBINF TR
| سازندگان: | Winbond |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | USB Flash Drives |
| برگه داده ها: | W29N01HVBINF TR |
| توضیحات: | NAND Flash 1G-bit NAND flash, 3V, 4-bit ECC, 3V, x8 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Winbond |
| سری | W29N01HV |
| بسته بندی | Reel |
| اندازه حافظه | 1 Gbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Winbond |
| سازمان | 128 M x 8 |
| نوع محصول | NAND Flash |
| پهنای اتوبوس داده ها | 8 bit |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | VFBGA-63 |
| دسته بندی محصولات | NAND Flash |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 35 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 2500 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.92 | $1.88 | $1.84 |
حداقل: 1