W25N512GWFIG
| سازندگان: | Winbond |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | USB Flash Drives |
| برگه داده ها: | W25N512GWFIG |
| توضیحات: | NAND Flash 512Mb Serial NAND flash, 1.8V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Winbond |
| سری | W25N512GW |
| Tradename | SpiStack |
| اندازه حافظه | 512 Mbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Winbond |
| نوع محصول | NAND Flash |
| نوع رابط | SPI |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOIC-16 |
| دسته بندی محصولات | NAND Flash |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.95 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 44 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.10 | $2.06 | $2.02 |
حداقل: 1