W25M161AWEIT
| سازندگان: | Winbond |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | W25M161AWEIT |
| توضیحات: | Multichip Packages 1Gb Serial NAND flash 1.8V + 16Mb Serial Flash 1.8V MCP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | NAND Flash, NOR Flash |
| برند | Winbond |
| سری | W25M161AW |
| بسته بندی | Tube |
| Tradename | SpiStack |
| اندازه حافظه | 16 Mbit, 1 Gbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Winbond |
| نوع محصول | Multichip Packages |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | WSON-8 |
| دسته بندی محصولات | Multichip Packages |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.95 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 63 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 104 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.73 | $3.66 | $3.58 |
حداقل: 1